Vi arbetar på Gothia Solenergi

Per-Olof Bäcklund

Projektör

Per-Olof Bäcklund

Soldyrkare och upptäcksresande på fyra hjul
po@gothiasolenergi.se

Emelie Lind

Vice VD / Försäljningsansvarig konsument

Emelie lind

Älskar att resa och uppleva soliga platser runt om i världen
emelie@gothiasolenergi.se

Gunnar Johansson

Försäljningsansvarig företag

Gunnar Johansson

Matintresserad allt i allo med viss dragning till dåliga bilar.
gunnar@gothiasolenergi.se

Oliver Spångberg

Montör

Oliver Spångberg

Hobbymusiker som älskar att ha det gött!
oliver@gothiasolenergi.se

Sune West

Teknisk rådgivning

Sune West

Teknikintresserad morfar med förkärlek till segling och motorcyklar
sune@gothiasolenergi.se

Louisen Nilsson

Marknadsansvarig

Louisen Nilsson

Kreativ med stort intresse för kommunikation och digitala uttryckssätt.
louisen@gothiasolenergi.se

Seth Larsson

VD

Seth Larsson

Tvåbarnsfar, seglare och entreprenör
seth@solenergigoteborg.se

Johan Kolsäter

Projektledare

Johan Kolsäter

Teknikintresserad friluftsmänniska från Hällingsjö.
johan@solenergigoteborg.se

Vill du bli en av oss?

Som en del av Sethsföretagen fokuserar vi alltid på kvalité och personlig kontakt. Det är några av våra största fördelar som mindre företag.

Kontakt

Fyll i dina uppgifter. Vi återkopplar vi till dig så snart vi kan!

är du redo att

göra skillnad

Fyll i

Offerten är kostnadsfri och ej bindande

För en grönare framtid